Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Кредитні спілки в Україні: напрямок ― Європа

Сьогодні, 5 червня, відбувся круглий стіл «Кредитні спілки в Україні: напрямок ― Європа». У ньому взяли участь іноземні й українські експерти, представники українських державних органів, а також профільні асоціації кредитних спілок, зокрема ВАКС.

Організатор заходу ― Проект USAID «АгроІнвест», на прохання якого Павел Гжесік, міжнародний експерт і директор представництва Національної асоціації кредитних спілок у Варшаві (Польща), озвучив пропозиції щодо внесення виключень стосовно дій Директив ЄС, що регулюють діяльність кредитних спілок, а також рекомендації щодо методів лобіювання внесення цих виключень до законодавства.

Під час круглого столу Павел Гжесік розповів про місце кредитних спілок у європейських директивах, пояснив, на що саме потрібно звернути особливу увагу вже зараз, і навів приклади країн, одні з яких довели важливість кредитних спілок для розвитку економіки й подбали про виключення для них в європейському законодавстві, а інші ― не зробили цього вчасно.

Павел Гжесік також наголосив на тому, що кредитні спілки в Україні забезпечують доступ до фінансових послуг мешканцям сільської місцевості, вони важливі для розвитку економіки країни. І, на думку, польського експерта, про це потрібно говорити й на національному рівні, й на міжнародному, особливо, враховуючи перспективу членства України в Європейському Союзі.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1061

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net