Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС взяла участь у координаційній зустрічі з партнерами-представниками країн Європейського Союзу й Америки

Міністерство економічного розвитку і торгівлі 29 травня провело координаційну зустріч представників центральних органів української державної влади та партнерів-представників країн Європейського Союзу й Америки.

Цей захід було організовано та проведено, щоб залучити технічну й фінансову допомогу для стабілізації фінансово-економічної ситуації в країні, відновлення економічного зростання та модернізації економіки України.

Для реалізації проектів за напрямом «Створення сприятливого середовища для бізнесу та інвестицій» ― аби презентувати пріоритетні напрямки й з’ясувати потенційні можливості донорів ― Мінекономрозвитку представило їх на розгляд донорам.

ВАКС також запросили до участі в цій координаційній зустрічі ― саме для висвітлення найкращої практики технічної допомоги, взаємодії та співпраці між донором і певним сегментом ринку.

Президент ВАКС Вікторія Волковська та радник ВАКС Олександр Митченок презентували результати співпраці учасників ринку кредитної кооперації з Німецьким проектом DGRV/GIZ «Реформування фінансової діяльності у сільській місцевості».

У своїх виступах представники ВАКС підкреслили, що утримати відносно стабільну ситуацію на ринку кредитної кооперації, продовжити кредитувати в такий складний період, який сьогодні переживає Україна, багато в чому допомогли партнери Німецького проекту DGRV/GIZ. «Складати стратегічні плани, у нестабільній ситуації зберегти фінансову стабільність, оцінювати позичальників, наші кредитні спілки навчилися в німецьких колег», ― зазначили представники ВАКС.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1059

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net