Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Нацкомфінпослуг та Українська Світова кредитно-кооперативна Рада обговорили стратегічні питання ринку кредитної кооперації

Найважливішим завданням розвитку ринку кредитних спілок є повернення довіри населення до таких фінансових установ як кредитні спілки у тому числі шляхом створення системи гарантування вкладів членів кредитних спілок. Про це заявив т.в.о. Голови Нацкомфінпослуг Максим Поляков під час робочої зустрічі з Головою Української Світової кредитно-кооперативної Ради Ольгою Шавелею 19 травня 2014 року.

На зустрічі також були присутні представники Департаменту розвитку ринку фінансових послуг та фінансового моніторингу, Департаменту регулювання та нагляду за кредитними установами та бюро кредитних історій Нацкомфінпослуг та Президент Всеукраїнської асоціації кредитних спілок України Вікторія Волковська.

Під час зустрічі Максим Поляков окреслив основні складнощі функціонування ринку кредитної кооперації в Україні та заходи, що вживаються регулятором для їх нівелювання.

Максим Поляков також наголосив на необхідності тісної співпраці регулятора з українськими асоціаціями кредитної кооперації. «Така співпраця може бути здійснена шляхом покращення  співробітництва при підготовці нормативно-правової бази та побудови цієї роботи з урахуванням у тому числі канадського досвіду функціонування кредитної кооперації», - сказав він.

Ольга Шавеля підтримала ініціативи Нацкомфінпослуг щодо покращення роботи кредитних спілок та зазначила, що регулятор може розраховувати на консультаційну допомогу Української Світової кредитно-кооперативної Ради у напрямку розбудови ринку кредитної кооперації України.

Джерело: офіційний сайт Нацкомфінпослуг    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net