Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Нацкомфінпослуг просить сприяти відстрочкам у сплаті відсотків за користування кредитами військовослужбовцями

До Нацкомфінпослуг надійшло звернення Кабінету Міністрів України та Генерального штабу Збройних сил України з проханням сприяти в наданні кредитно-фінансовими установами відстрочок у сплаті відсотків за користування кредитами військовослужбовцям Збройних сил України, призваних із запасу на військову службу відповідно до Указу Президента України від 17.03.2014 № 303/2014 «Про часткову мобілізацію».

У зв’язку з цим регулятор висловив прохання, щоб кредитні спілки максимально сприяли тим своїм членам, які виконують свій військовий обов’язок, у відтермінуванні, на період служби захисників країни, відсотків за користування кредитами, а в окремих випадках, з урахуванням конкретних обставин і соціально-побутових умов військовослужбовця-позичальника, — сприяли у відтермінуванні дії договору та не нараховували за цей період відсотків і штрафних санкцій.

Крім того, Нацкомфінпослуг висловила прохання в разі загибелі військовослужбовця припиняти його зобов’язання за кредитами та звільняти членів його сім’ї від сплати кредиту.

У разі надходження до кредитної спілки відповідних заяв від позичальників для підтвердження інформації щодо мобілізації заявника, необхідно звернутися до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

ВАКС звертає увагу, що про прийняті кредитними спілками, з урахуванням Інформаційного листа Нацкомфінпослуг, рішення пропонується повідомляти Нацкомфінпослуг, для врахування їх у подальшій співпраці між кредитною спілкою та регулятором.

Нагадаємо, про таке звернення Нацкомфінпослуг ВАКС повідомляла 13 травня за результатами відкритого засідання Комісії.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1044

 


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net