Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Нацкомфінпослуг звернулась до кредитних установ з проханням вирішити фінансові питання мобілізованих осіб

На засіданні Нацкомфінпослуг, 13 травня, було прийнято Інформаційне повідомлення до кредитних установ з проханням сприяти відстроченню сплати відсотків особами, які мобілізовані.

Нацкомфінпослуг звернула увагу присутніх на відкритому засіданні, що у разі, якщо заходи кредитних установ, спрямовані на вирішення фінансових питань мобілізованих осіб, можуть призвести до порушення фінансових нормативів, до таких установ будуть підходити індивідуально при застосуванні заходів впливу.

Наразі чекаємо офіційного оприлюднення такого Інформаційного звернення щодо підтримки військовослужбовців у розв’язанні проблеми з погашенням кредитних зобов’язань.

Слід відмітити, що кредитні спілки ВАКС мають великий практичний досвід підтримки своїх членів при вирішенні питання заборгованості по кредитах, зокрема у зв’язку з повенями в Західній Україні.

Також на засіданні Нацкомфінпослуг розглянули проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії реформування системи захисту прав споживачів на ринках фінансових послуг на 2012—2017 роки».

Проект плану заходів, зокрема, передбачає розробку державними органами нормативно-правових актів щодо підвищення відповідальності в сфері реклами фінансових послуг, захисту прав осіб у взаємовідносинах з колекторськими компаніями, удосконалення прав споживачів при споживчому кредитуванні, проведення заходів з провадження інституту фінансового омбудсмена та підвищення рівня фінансової грамотності окремих категорій споживачів тощо.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1041


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net