Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Нацкомфінпослуг розглядала результати роботи Проекту GIZ/DGRV «Реформування фінансової діяльності в сільській місцевості»

Сьогодні, 17 квітня, представники ВАКС взяли участь у відкритій частині засідання Нацкомфінпослуг, на якому розглядали підсумковий звіт про досягнуті результати Проекту GIZ/DGRV «Реформування фінансової діяльності в сільській місцевості».

При розгляді питання було зазначено про те, що в ході реалізації Проекту згідно зі спільним планом роботи здійснено ряд важливих заходів. Зокрема, Проект організував два фахові візити до Німеччини та Литовської Республіки з метою ознайомлення із практикою формування системи кредитних кооперації у країнах Європейського Союзу. Набутий досвід Нацкомфінпослуг використала для удосконалення нормативно-правової бази в сфері кредитної кооперації.

Проведено сім консультаційних заходів за участю трьох висококваліфікованих міжнародних експертів. У ході цих заходів розкриті питання щодо принципів проведення аудиту фінансової звітності кредитних спілок відповідно до міжнародних стандартів аудиту.

Проектом GIZ/DGRV «Реформування фінансової діяльності в сільській місцевості» були підготовлені та надані рекомендації щодо:

  • шляхів удосконалення системи фінансових нормативів і звітності кредитних спілок;
  • удосконалення вимог до стратегічного планування кредитних спілок,
  • впливу планування та стабільність сектору кредитної кооперації.

Також, з метою удосконалення нормативно-правової бази в сфері кредитної кооперації, експерти Проекту надали інформацію щодо міжнародного досвіду, підготували аналітичні довідки та декілька проектів нормативно-правових актів.

Напрямки роботи Проекту щодо міжнародних контрактів, обміну досвідом і надання консультаційного допомоги були виконані на високому рівні. Нацкомфінпослуг позитивно оцінив роботу Проекту та схвалила підсумковий звіт про досягнуті результати.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1035


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net