Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Національний банк України скасував гучну постанову № 49

Як повідомляє ІА «Ліга.Фінанси», Національний банк України оптимізував і доповнив заходи, спрямовані на забезпечення рівноваги на грошово-кредитному ринку, введені постановою правління НБУ від 06.02.2014 № 49 «Про заходи щодо діяльності банків і проведенні валютних операцій» ( із змінами) (далі — постанова № 49).

На основі аналізу результатів проведених заходів, передбачених відповідним документом, а також з урахуванням зауважень і пропозицій банківської та бізнес-спільноти правління Національного банку України ухвалило постанову від 28.03.2014 № 172 «Про врегулювання діяльності фінансових установ і проведенні валютних операцій» (далі — постанова № 172).

Цим документом, зокрема, передбачено прийняття нового пакета тимчасових заходів щодо діяльності банків і визнання постанови № 49 такою, що втратила чинність. Передбачений постановою № 172 пакет тимчасових заходів покликаний сприяти підтримці рівноваги на грошово-кредитному ринку на період до прийняття програми співпраці з міжнародними фінансовими організаціями. Він передбачає збереження низки регуляторних заходів, що діяли в межах постанови № 49, з одночасним пом’якшенням існуючих у рамках цієї постанови обмежень, зокрема — лібералізований порядок здійснення операцій на міжбанківському валютному ринку України.

Постанова № 172 набула чинності 28 березня й діє до 1 травня 2014 року.

Відповідне повідомлення розміщене на офіційному сайті НБУ ›››


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1021


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net