Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Цього року Уряд не вводитиме оподаткування доходів з банківських вкладів — прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк

Під час свого виступу 27 березня у Верховій Раді України прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив про прийняте Урядом рішення: в поточному році не вводити оподаткування доходів з банківських вкладів.

Зокрема, він зазначив: «Що зараз відбувається в Україні? Є депозит, цей депозит поставили в банк, банк виплачує пасивний дохід 25 % річних, з цього доходу ніхто не сплачує жодних податків. Більше того, якщо проценти за депозитом 25 %, скажіть, яка реальна ставка буде в економіці? 40. Логічно? Тобто банк же має на чомусь заробити. Тому це, звичайно, неприпустимо. Але, я хочу, щоб ви чітко почули, в поточних умовах ввести оподаткування доходів від пасивних операцій в банківських установах означає, що також це буде використано з тією метою, щоб казати, щоб забирали депозити.

Тому ми прийняли рішення: в поточному році не вводити оподаткування доходів з банківських вкладів. Але що ми пропонуємо? Ми пропонуємо фактично введення прогресивної шкали на доходи з громадян. Той, хто буде заробляти понад 300 тис. грн, буде платити податок в розмірі 20 %, той, хто буде заробляти більше 500 тис. грн, — буде платити податок в розмірі 25 %. Йдеться про оподаткування загалом в країні близько 300 тис. громадян України. Цих 300 тис. громадян України володіють фінансовим ресурсом, який складає 60 % загальних активів України.

Тому Уряд звертається з наступним: 1,7 % багатих українців повинні заплатити податки для того, щоб 98 % українців відчули, що в країні прийшов час соціальної справедливості».

Повний текст виступу прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка ›››


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1020

 

 


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net