Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Уряд пропонує оподатковувати лише доходи за депозитами у понад 50 тис. гривень

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає, що оподаткування доходів, отриманих від розміщення коштів на депозитних рахунках, повинне стосуватися лише рахунків, які перевищують 50 тис. гривень. Про це він заявив під час засідання Уряду в середу, 19 березня.

Відповідно до офіційного повідомлення на сайті Уряду Арсеній Яценюк є категоричним противником того, щоб оподатковувати доходи всіх вкладів.

Арсеній Яценюк зазначив, що близько 90 % українців мають депозити до 50 тисяч гривень: «Доходи за такими депозитами не повинні оподатковуватися. А 10 % (українців, котрі мають депозити, що перевищують 50 тис. грн. — Прим. ВАКС) повинні ділитися із країною і суспільством. Це правильний підхід, так відбувається в усьому світі».

ВАКС підкреслює, що за пропозицією, озвученою прем’єр-міністром, оподаткуванню підлягатимуть саме відсотки за депозитами, а не безпосередньо депозити, які перевищують 50 тисяч гривень.

Міністр Кабінету Міністрів України Остап Семерак повідомив, що «оподаткування депозитів — це один з 14 законів, які передбачають зміни в оподаткування. Зараз не на часі озвучувати положення документа, тому що рішення не ухвалене, до суботи буде дискусія». Він також припустив, що заявлені законопроекти можуть бути винесені на обговорення до парламенту вже наступного пленарного тижня.

Разом з тим, наразі текст законопроекту не оприлюднений. Ми слідкуємо за розвитком цієї ситуації й оперативно повідомлятимемо про новини.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1016

 


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net