Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Кредитна спілка «Самопоміч» (м. Заліщики) провела загальні збори

КС «Самопоміч» (м. Заліщики) 28 лютого провела загальні збори членів кредитної спілки, на яких звітувала про результати діяльності в 2013 році.

У 2013 році зросли активи та капітал кредитної спілки: активи збільшилися на 20 %, капітал — на 44 %. Капітал майже повністю складається з резервного капіталу, що в структурі капіталу становить 99,7 %.

Відповідно до положення про фінансові нормативи діяльності та критерії якості системи управління кредитних спілок та об’єднаних кредитних спілок, затвердженого розпорядженнями Держфінпослуг від 16.01.2004 р. № 7, кредитна спілка дотримується всіх нормативів.

Успішно працюють 7 філій кредитної спілки та 24 працівники, які щоденно забезпечують оперативне обслуговування членів спілки.

Внески (вклади) на депозитні рахунки членів кредитної спілки збільшилися в порівняні з минулим роком на 1 млн 145 тис. грн і становлять 6 млн 998 тис. грн.

За 2013 рік видано членам кредитної спілки кредитів на 15 млн 425 тис. грн, що в порівнянні з минулим роком більше на 2 млн 78 тис. грн. Отримано кредит на суму 400 тис. грн від Української об’єднаної кредитної спілки.

Кредити видавались:

  • короткострокові (із строком погашення до 3 місяців) — 222 тис. грн, що складає в структурі 1,4 % від загальної суми наданих кредитів членам кредитної спілки;
  • середньострокові (від 3 до 12 місяців) — 14 млн 168 тис. грн, що складає в структурі 91,9 % від загальної суми наданих кредитів членам кредитної спілки;
  • довгострокові (понад 12 місяців) — 1 млн 35 тис. грн, що складає в структурі 6,7 % від загальної суми наданих кредитів членам кредитної спілки.

Кредитна спілка не надає кредити з великими ризиками (сума яких перевищує 10 % капіталу).

Перш ніж видати будь-який кредит, спілка ретельно вивчає фінансовий стан позичальника. В якості забезпечення спілка оформляє договори поруки. Порука фізичних осіб є найефективнішим способом забезпечення кредиту. Дзвінок поручителю дуже швидко розв’язує проблему вчасного повернення кредиту.

Доступність, простота й мінімальні затрати часу на отримання кредиту надають можливість скористатися послугами кредитної спілки багатьом мешканцям Тернопільської області.

Кредитна спілка «Самопоміч» є членом об’єднання кредитних спілок «Програми захисту вкладів», Всеукраїнської асоціації кредитних спілок, Української об’єднаної кредитної спілки й Тернопільської обласної асоціації кредитних спілок.

Під час загальних зборів голова спостережної ради кредитної спілки ознайомив присутніх із висновком і рекомендаціями ОКС «Програми захисту вкладів», які були зроблені на підставі звітних даних спілки за 2013 р.

Тісна співпраця всіх керівних органів кредитної спілки, високий рівень фаховості працівників, відкритість і прозорість забезпечили стабільну роботу КС «Самопоміч» протягом 2013 року.

Голова правління Зоряна Розлуцька: «Бажаю всім членам кредитної спілки бути успішними й щасливими. Найголовніше — вірити в себе, свої сили та можливості. Попереду в нас багато спільних досягнень і приводів пишатися кредитною спілкою «Самопоміч».Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1009

 


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net