01014, м. Київ, бул. Лесі Українки 29, оф. 42
тел.: (044) 285-60-17, 285-74-17, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

Президент ВАКС увійшла до нового складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Нацкомфінпослуг

Сьогодні, 20 серпня, відбулося відкрите засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, на якому розглядали низку питань, у тому числі затверджували новий склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Нацкомфінпослуг.

Кредитні спілки в цій ініціативній групі буде представляти Вікторія Волковська, президент ВАКС.

Керівником ініціативної групи затверджено Назаренко Ю. М. (член Нацкомфінпослуг). Також до складу групи увійшли Подолев І. В. (ректор Міжнародної академії фінансів і інвестицій при Торгово-промисловій палаті України), Третьякова Г. М. (Генеральний директор Української федерації убезпечення), представник Інституту економіки та прогнозування Національної академії наук України та працівники апарату Нацкомфінпослуг.

Нагадаємо, Громадська рада при Нацкомфінпослуг є постійно діючим колегіальним консультативно-дорадчим органом, утвореним з метою забезпечити участь громадян в управлінні державними справами в сфері регулювання ринків фінансових послуг; здійснення громадського контролю за діяльністю Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг; налагодити ефективні взаємодію Нацкомфінпослуг з громадськістю; врахувати громадську думку під час формування та реалізації Нацкомфінпослуг державної політики в сфері регулювання ринків фінансових послуг України.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=889


                        

              
Авторизація


Думка експерта

 

2019 рік - рік Григорія Галагана, споборника кредитної кооперації в УкраїніСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net