01014, м. Київ, бул. Лесі Українки 29, оф. 42
тел.: (044) 285-60-17, 285-74-17, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

Світовий банк обговорював створення в Україні інституту фінансового омбудсмена

25—26 вересня 2012 року представництво Світового банку в Україні зібрало за круглим столом представників громадських організацій та учасників ринку фінансових послуг, щоб обговорити План дій із розбудови потужної й ефективної системи захисту прав споживачів фінансових послуг в Україні.

Ринок кредитних спілок на цьому заході представляла Всеукраїнська асоціація кредитних спілок в особі Президента ВАКС Вікторії Волковської та директора з регіонального розвитку ВАКС Олексія Волотовського. У перший день Томаш Проуза (консультант Світового банку) та Девід Томас (провідний омбудсмен з питань стратегії Служби фінансового омбудсмена Великобританії) розповіли присутнім про світовий досвід захисту споживачів фінансових послуг, а також про те, наскільки важливо поширювати фінансову грамотність серед населення.

У другий день детально розглядали досвід Республіки Вірменії у рамках теми «Примиритель фінансової системи Республіки Вірменія». Пані Піруз Саркісян (головний фінансовий примиритель Республіки Вірменія) розповіла про етапи розвитку та побудови системи фінансового омбудсмена в цій країні.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=666


                        

              
Авторизація


Думка експерта

 

2019 рік - рік Григорія Споживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net