01014, м. Київ, бул. Лесі Українки 29, оф. 42
тел.: (044) 285-60-17, 285-74-17, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

Нацкомфінпослуг ухвалила проект Ліцензійних умов провадження діяльності з адміністрування фінансових активів для придбання товарів у групах

 

22 травня, під час свого засідання, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг прийняла рішення схвалити проект Ліцензійних умов провадження діяльності з адміністрування фінансових активів для придбання товарів у групах.

Адміністрування фінансових активів для придбання товарів у групах відповідно до Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» є фінансовою послугою, що надається фінансовою установою, яка має ліцензію на провадження цього виду діяльності.

Суть цієї послуги полягає в тому, що фінансова установа, яка має відповідну ліцензію, здійснює залучення грошових коштів учасників групи, об’єднання цих коштів з метою  придбання та розподілу товарів між учасниками групи.

Зважаючи на важливість врегулювання діяльності з адміністрування фінансових активів для придбання товарів у групах та встановлення правових основ для захисту прав споживачів таких фінансових послуг, Нацкомфінпослуг 22.05.12 схвалено проект Ліцензійних умов провадження діяльності з адміністрування фінансових активів для придбання товарів у групах (далі — проект Ліцензійних умов).

На виконання вимог статті 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Нацкомфінпослуг найближчим часом оприлюднить проект Ліцензійних умов у фінансово-економічному тижневику «Україна Бізнес Ревю».

 


 

Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=584

 

                        

              
Авторизація


Думка експерта

 

2019 рік - рік Григорія Галагана, споборника кредитної кооперації в УкраїніСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net