01014, м. Київ, бул. Лесі Українки 29, оф. 42
тел.: (044) 285-60-17, 285-74-17, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

В Асоціації кредитних спілок Луганщини відбувся круглий стіл «Кредитна кооперація сьогодні»

У цьому круглому столі, що відбувся 21 грудня, взяли участь 33 кредитні спілки Луганщини (49 учасників), з них - 13 членів ВАКС.

На круглому столі Президент ВАКС Вікторія Волковська розповіла про основні тенденції розвитку кредитної кооперації сьогодні та завдання ВАКС у становленні сучасної системи кредитної кооперації.

Президент НАКСУ Петро Козинець навів позиції НАКСУ в питаннях подальшого розвитку кредитної кооперації на сучасному етапі.

Голова Луганської Асоціації кредитних спілок Лариса Литвинюк висвітлила тему «Обласна асоціація кредитних спілок: об'єднання, стабільність, допомога».

Голова Правління ОКС «ПЗВ» Іван Вишневський надав детальну інформацію щодо змін у порядку подачі звітності кредитними спілками, проведення аудиту та поінформував присутніх про те, як готується й може підготуватися ринок кредитних спілок до нової хвилі світової фінансової кризи.

Учасники круглого столу, обговорюючи питання, винесені на порядок денний круглого столу, приділили окрему увагу змінам до діючого законодавства, співробітництву з виконавчою службою та питанням участі асоціацій у формуванні позитивного іміджу кредитних спілок.

На думку ВАКС, захід, організований Асоціацією кредитних спілок Луганщини, був проведений на високому професійному рівні.

Фото з круглого столу ›››


Постійна адреса новини на сайті ВАКС

http://vaks.org.ua/?id_news=481

 

                        

              
Авторизація


Думка експерта

 

2019 рік - рік Григорія Галагана, споборника кредитної кооперації в Україні



Споживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net