Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

ВАКС направила до державних органів Відкрите звернення щодо проекту Концепції розвитку системи кредитної кооперації

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок (ВАКС) направила до державних органів Відкрите звернення, де зазначила, що в оприлюдненому Держфінпослуг 11 липня 2011 року проекті нової редакції Концепції розвитку системи кредитної кооперації міститься значна кількість концептуальних протиріч та положень, які в разі прийняття можуть використовуватися неоднозначно, а відповідно не забезпечують вирішення сучасних проблем ринку кредитних спілок та не утворять належних передумов для подальшого розвитку та стабільної діяльності національного кредитно-кооперативного руху. Крім того, на думку ВАКС, частина положень, наведених у проекті Концепції, суперечать підсумкам та рекомендаціям парламентської Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування обставин та причин сучасного стану справ в системі кредитної кооперації, звіт якої був заслуханий Верховною Радою України у грудні минулого року, та Плану заходів щодо врегулювання проблемних питань кредитної кооперації, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.06.2011 № 580-р.

Також у листі асоціації зазначено, що Держфінпослуг ігнорує наполегливі пропозиції ВАКС опрацювати проект шляхом професійного та відкритого діалогу. Жодних зустрічних кроків з боку Держфінпослуг як головного розробника проекту Концепції для започаткування такого діалогу не відбулося. Натомість в непрозорому та чисто бюрократичному стилі вживаються послідовні дії по просуванню проекту у редакції, що, у разі  подальшої матеріалізації її положень у відповідних законодавчих ініціативах, загрожує стабільній діяльності всього ринку кредитних спілок, а в кінцевому результаті інтересам більш як мільйона їх членів – громадянам України.

У свою чергу, ВАКС наголошує на необхідності суттєвого доопрацювання запропонованого Держфінпослуг проекту Концепції розвитку системи кредитної кооперації із широким залученням до цього процесу народних депутатів, представників ринку, незалежних експертів і науковців.

Повний текст звернення ВАКС >>>

Зауваження ВАКС до проекту Концепції розвитку системи кредитної кооперації >>>

Текст проекту Концепції розвитку системи кредитної кооперації, оприлюдненого Держфінпослуг >>>

 


 

 

 

              

              
Авторизація


Думка експерта

2020 рік - рік митрополита Андрія ШептицькогоСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net