01014, м. Київ, бул. Лесі Українки 29, оф. 42
тел.: (044) 285-60-17, 285-74-17, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

Оприлюднено проект постанови КМУ «Про затвердження переліку платних адміністративних послуг, що надаються Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України»

 

На веб-сайті Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України 24 лютого оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку платних адміністративних послуг, що надаються Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України», який розроблено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 05.01.2011 р. № 33 «Про деякі питання надання платних адміністративних послуг».

На сьогодні відсутній документ, який би визначав перелік платних адміністративних послуг, що надає Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України. Тому проектом Постанови передбачено затвердження такого переліку із зазначенням нормативно-правових актів, відповідно до яких надаються платні адміністративні послуги, та нормативно правових актів, якими встановлено плату за надання тієї чи іншої адміністративної послуги та результат надання послуги.

 

 

                        

         
Авторизація


Думка експертаСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net