01014, м. Київ, бул. Лесі Українки 29, оф. 42
тел.: (044) 285-60-17, 285-74-17, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

Впровадження аграрних розписок у Київській області

16 січня у місті Києві відбувся урочистий захід присвячений впровадженню аграрних розписок у Київській області. Запровадження аграрних розписок в Україні здійснюється за підтримку Уряду Швейцарії.

З вітальними  словами до учасників звернулися перший заступник голови Київської ОДА Андрій Анісімов, Державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Владислав Андронов, заступник Міністра юстиції України Олена Сукманова, керівник діяльності IFC в Україні Олена Волошина. Планами щодо запровадження аграрних розписок у області поділилися Кирило Мухомедзянов, представник проекту IFC «Аграрні розписки в Україні», в.о. директора ДП «Аграрні реєстри» Ігор Стойков, представники банківського сектору.

На заході були присутні президент ВАКС Ольга Мороз та виконавчий директор ВАКС, координатор напряму аграрні розписки, Сергій Медведєв. Співпраця асоціації та проекту «Аграрні розписки в Україні» була розпочата на початку 2017 року. Кредитна спілка «Кредит-Союз» (м. Черкаси), учасник Всеукраїнської асоціації кредитних спілок, вперше в Україні як пілотний проект,  успішно запровадила механізм фінансових аграрних розписок при агрокредитуванні фермерів кредитною спілкою.

Також на заході були присутні представники Нацкомфінпослуг, НАКСУ та проекту USAID «Кредитування сільськогосподарських виробників» (КЕП).

Проект КЕП розпочинає співпрацю з Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC, World Bank Group) в межах проекту «Аграрні розписки в Україні». 

Фотозвіт заходу >>>


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1449

                        

              
Авторизація


Думка експерта

Міжнародний день кредитних спілок

17 жовтня 2019 р.Споживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net