01014, м. Київ, бул. Лесі Українки 29, оф. 42
тел.: (044) 285-60-17, 285-74-17, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

В Комітеті Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності було представлено Проект USAID «Кредитування сільськогосподарських виробників» та обговорено пропозиції щодо нової редакції Закону України «Про кредитні спілки»

5 квітня 2017 року, в Комітеті Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності було представлено Проект USAID «Кредитування сільськогосподарських виробників». Крім того, в ході заходу було обговорено пропозиції щодо нової редакції Закону України «Про кредитні спілки». Участь в заході також взяли представники ВАКС.

За словами Голови фінансового комітету Сергія Рибалки, профільний комітет вже давно успішно співпрацює з проектами USAID.

«Вони допомагають нам вивчати міжнародний досвід і використовувати в нашій законотворчій роботі найкращі світові напрацювання. Сьогодні ми обговорили питання кредитування сільськогосподарських виробників, оскільки нам необхідно стимулювати розвиток малих та середніх господарств. Адже саме вони дають робочі місця, розвивають інфраструктуру і соціальну сферу села», - заявив він.

 Детальніше за посиланням ›››


Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=1397

 

                        

              
Авторизація


Думка експерта

 

2019 рік - рік Григорія Галагана, споборника кредитної кооперації в УкраїніСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net