01014, м. Київ, бул. Лесі Українки 29, оф. 42
тел.: (044) 285-60-17, 285-74-17, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

Головний Радник із питань політики Проекту USAID «Кредитування сільськогосподарських виробників» Павел Гржесік представив презентацію на тему «Як досягти 2 млн. членів за 20 років на прикладі польських кредитних спілок»

03 квітня 2017 року в Нацкомфінпослуг Головний Радник із питань політики Проекту USAID «Кредитування сільськогосподарських виробників» Павел Гржесік представив презентацію на тему «Як досягти 2 млн. членів за 20 років на прикладі польських кредитних спілок».

В ході заходу співробітники Нацкомфінпослуг та представники Всеукраїнської асоціації кредитних спілок, Національної асоціації кредитних спілок України ознайомилися з інформацією щодо історії та основ розвитку польської системи кредитних спілок, типових продуктів та послуг, що надають польські кредитні спілки, основних функцій Національної асоціації кооперативних заощаджень та кредитних спілок (Kasa Krajova), Товариства кредитних спілок для взаємного страхування (TUW SKOK), Товариства кредитних спілок для страхування життя (TU SKOK ZYCIE S.A.) тощо.

Детальніше за посиланням ›››


Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=1396

                        

              
Авторизація


Думка експерта

Міжнародний день кредитних спілок

17 жовтня 2019 р.Споживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net