01014, м. Київ, бул. Лесі Українки 29, оф. 42
тел.: (044) 285-60-17, 285-74-17, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

ВАКС звернулася до голови Комітету ВР з питань фінансів і банківської діяльності щодо доцільності кардинальних змін у підході до нагляду та регулювання ринку кредитних спілок

ВАКС звернулася до голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності пана Риженковго О. М. з приводу проекту внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо Національних комісій, що здійснюють державне регулювання ринків цінних паперів і фінансових послуг.

У своєму листі ВАКС наголосила, що, на думку Асоціації, кардинальні зміни та реформи у небанківському фінансовому секторі економіки потребують всебічного, ґрунтовного розгляду та опрацювання можливих варіантів і головне — це має відбуватися в контексті загальнодержавної політики щодо стабілізації фінансової системи в цілому.

«Ми підтримуємо реформи, направлені на запровадження прозорого, дійового та неупередженого державного регулювання. Водночас, нас непокоїть те, що на даному складному етапі розвитку України, з об'єктивних причин можуть бути втрачені напрацьовані механізми функціонування небанківських фінансових установ, системи кредитної кооперації, тощо», — ідеться в листі ВАКС.

Більше про це ›››


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1119


 

                        

              
Авторизація


Думка експерта

 

2019 рік - рік Григорія Галагана, споборника кредитної кооперації в УкраїніСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net