01014, м. Київ, бул. Лесі Українки 29, оф. 42
тел.: (044) 285-60-17, 285-74-17, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

Європейський Союз готує програму для розвитку приватного сектора в Україні

У приміщенні Делегації Евросоюзу (м. Київ), 10 червня, відбувся круглий стіл, у рамках якого учасники обговорили підсумки першої місії з підготовки програми «Україна — сталий розвиток приватного сектора».

Ішлося про попередні висновки та пропозиції щодо найбільш актуальних проблем малих і середніх підприємств в Україні, а також про напрямки їх підтримки й те, як можна подолати існуючі перешкоди та сприяти подальшому розвитку сектора.

У засіданні круглого столу взяли участь представники Всеукраїнської асоціації кредитних спілок Максим Нікішин й Ольга Мороз.

Під час круглого столу представники ВАКС висловили зацікавленість програмою ЄС, направленою на розвиток приватного сектору, особливо такими напрямками: спрощення доступу до фінансових ресурсів у сільській місцевості, підтримка проектів, пов'язаних із запровадженням енергозберігаючих технологій і зменшенням забруднення навколишнього середовища.

Також представники ВАКС наголосили на тому, що необхідно розвивати навчальні програми з фінансової грамотності для жителів сільської місцевості.
У цілому, представники делегації ЄС позитивно оцінили роль кредитних спілок й асоціацій, зокрема ВАКС, у підтримці малого підприємництва в сільській місцевості, однак наголосили, що зараз програма підтримки малого та середнього підприємництва знаходиться на стадії обговорення й детального опрацювання, а конкретні шляхи в цьому напрямку будуть запропоновані через певний час.
Чергові зустрічі заплановані на вересень цього року.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1063

 

 

                        

              
Авторизація


Думка експерта

 

2019 рік - рік Григорія Галагана, споборника кредитної кооперації в УкраїніСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net