01014, м. Київ, бул. Лесі Українки 29, оф. 42
тел.: (044) 285-60-17, 285-74-17, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

Нацкомфінпослуг і FINREP II презентували спільну брошуру «Споживачу небанківських фінансових послуг»

У понеділок, 19 травня, Нацкомфінпослуг і Програма USAID з технічної допомоги «Розвиток фінансового сектору» (FINREP II) представили перші результати спільної роботи: брошуру «Споживачу небанківських фінансових послуг».

У презентації взяли участь тимчасово виконуючий обов’язки голови Нацкомфінпослуг Максим Поляков і керівник програми USAID/FINREP-II Данило Круз-ДеПаула.

Ця брошура — один з практичних інструментів підвищення фінансової грамотності споживачів небанківських фінансових послуг. У ній провідні експерти зібрали найважливіші поради непрофесійним учасникам ринку щодо вибору та користування страховими, кредитними послугами, а також послугами пенсійних фондів, фінансових компаній, ломбардів тощо.

За словами Максима Полякова, поява такої брошури є дуже важливим кроком, оскільки причини скарг, які надходять до Нацкомфінпослуг, напряму залежать від рівня фінансової грамотності українців. І Нацкомфінпослуг зацікавлена підвищувати цей рівень.

Також Максим Поляков зазначив, що у подальшому, в рамках співпраці Нацкомфінпослуг і FINREP II за сприяння Спілки журналістів України заплановано провести семінари з фінансової просвіти для працівників регіональних ЗМІ.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1049


                        

              
Авторизація


Думка експерта

 

2019 рік - рік Григорія Галагана, споборника кредитної кооперації в Україні



Споживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net